Krásná za pár dnů?

Právě Vám přišla pozvánka od bývalých spolužáků na setkání po letech. Jestliže je to po roce nebo dvou, asi následující rady tolik potřebovat nebudete.I když, kdo ví. Kolik času uplynulo od doby, co jste se neviděli? Deset nebo snad patnáct let? A každý si určitě pamatuje, že jste bývala jednou z těch, o kterou usilovali téměř všichni spolužáci. A spolužačky tiše záviděly. Při pohledu do zrcadla zjišťujete, že už to není tak úplně ono.

Co tedy udělat, aby se Vaše pleť opět rozzářila?
·        Můžete zajít za plastickým chirurgem, který něco popotáhne, něco přidá a něco odstraní.
·        Vy ale chcete být ke svému tělu šetrnější, a tak si pomůžete mnohem lepší cestou.
·        Chirurgický zásah nemusí vždy dopadnout k Vaší úplně spokojenosti a pak by se mohlo stát, že Vás spolužáci budou považovat za někoho úplně jiného.

Vraťte svému obličeji jas

Šetrnějším způsobem na regeneraci pleti jsou různé krémy. Ty mají jednu nevýhodu. I ten sebedražší začne mít viditelné účinky až za delší dobu. A Vy potřebujete být krásná už za dva týdny. Zkuste pleťové sérum.
·        Pleťová séra obsahují silné aktivní ingredience, které mají tu výhodu, že jejich účinek nastupuje velice rychle.
Použití pleťového séra není omezené věkem. Jen po čtyřicítce je dobré zvolit ty, které obsahují liftingové a omlazující složky.
Pleťové sérum si poradí s takovými nepříjemnostmi, jako jsou
–         pigmentové skvrny
–         vrásky
–         suchá a dehydratovaná pleť.

Nemusíte se spoléhat jen na jeden druh. Klidně jich můžete vyzkoušet i několik. Jiný si aplikovat ráno a jiný večer. Krém však nezatracujte. Můžete obojí zkombinovat. Pleťové sérum totiž účinky krému podporuje. V současnosti je k dostání plátěná maska, která je pleťovým sérem napuštěná. Po patnácti minutách působení se Vám Váš obličej odmění návratem bývalé krásy. A to přeci stojí zato.