Bublinková fólie Praha – skvělý víceúčelový pomocník

Bublinková fólie Praha – docela obyčejný název výrobku z plastické hmoty, který však způsobil doslova revoluci v transportu břemen a zboží při stěhování, vyklízení prostor, zásobování obchodů, ve skladové logistice a rozvozu zboží koncovým zákazníkům přepravními společnostmi.

bublinková fólie

Způsobů využití bublinkové fólie je mnoho

Stěhování – na důkladném zabalení věcí a nábytku závisí úspěch celé akce. Pokud tento krok podceníte, zbytečně riskujete poškození všeho, co přijde stěhovákům pod ruku. Výhodou fólie je, že si poradí se všemi druhy materiálu, můžete do ní zabalit kovy, dřevo, plasty, porcelán, i sklo.

E-shopy – majitelé internetových obchodů ji využijí doslova ve velkém. Poslouží při přepravě veškerého zboží, dokonce i křehkých věcí. Zároveň slouží jako tepelný izolant, což se může hodit např. při přepravě akvarijních a pokojových rostlin.

Outdoor – vyznavači pobytů v přírodě zajásali, když se na trhu objevily první karimatky. Ty jsou nenahraditelné, ovšem ve spojení s bublinkovou fólií poskytují mnohem větší komfort, než byste čekali. Dříve se také na fóliích s bublinkami spalo pod stanem, byl to oblíbený materiál pro nocleh vodáků ve vodáckých kempech.

fólie s nůžkami

Skladování – sezonní oděvy, obuv a sportovní potřeby bychom měli skladovat v odděleném prostoru, kam se nedostanou moli, a kde bude vše chráněné před prachem, vlhkostí (plísněmi), a před mechanickým poškozením. K tomu se výborně hodí velké sáčky s uzavíracím zipem, mezi něž je vhodné pokládat právě fólii s bublinkami.

Ovoce a zelenina – chcete, aby vám doma vydržela např. jablka nebo hrušky při pokojové teplotě, aniž byste je dávali do chladničky, kde zabírají místo? Můžete je doma takto uskladnit i na několik měsíců – podmínkou je, aby ovoce nepřijímalo vlhkost z povrchu a zároveň dosedalo na něco měkkého. Částečně si můžete vypomoci pokládáním ovoce na vrstvu celých ořechů ve skořápkách, ale mnohem lepší je bublinková fólie. Mezi bublinkami proudí vzduch, ovoce nebude plesnivět a zároveň nebude otlačené a nebude podléhat hnilobě.