Vypínače a zásuvky Schneider UNICAplus

Společnost Schneider se snaží vyhovět těm největším nárokům svých zákazníků. Nejenže vyrábí výrobky v perfektní kvalitě, zároveň také vypadají stylově. Moderní domácnost vyžaduje sladění veškerého vybavení do těch nejmenších detailů. Protože právě na nich záleží. Vypínače a zásuvky této společnosti dokážou doladit celkový vzhled místnosti k dokonalosti. Svými veselými barvami ji navíc krásně oživí.
Schneider nabízí hned několik unikátních řad výrobků. Jejich neotřelý a moderní vzhled udělá z obyčejného prvku v domácnosti estetickou tečku za celým vybavením. Touhle vlastností vyniká především řada UNICA. Ta nabízí hned několik druhů.
bílý trojvypínač
Řada UNICA plus je velmi podobná řadě UNICA color. Tvarově i rozměrově jí odpovídá, takže je možné tyto dvě řady spolu libovolně kombinovat. Čím se ale liší, je jasné hned na první pohled. Jedná se o barevné provedení, kdy tzv. dekorativní rámeček neboli střední část rámečku zůstává pouze ve dvou barevných provedeních. Jsou jimi barva polar a marfil. Co se ale mění, je barevnost na hlavní ploše rámečku. Laicky řečeno – střed zůstává stejný, mění se okraje. U řady UNICA color je tomu přesně naopak. Čistě bílá barva nazvaná polar a krémová marfil je obsažena v hlavní části rámečku.
Proč právě barvy polar a marfil? Odpověď je jednoduchá – lze s nimi kombinovat jakékoliv barevné provedení, protože tyto dvě jsou natolik univerzální, že se k nim hodí prostě všechno.
Rámečky řady UNICA plus jsou jednolité, což znamená, že dekorativní rámeček nejde vyměnit ani vyjmout. Na tuto skutečnost je třeba se při nákupu zaměřit.
starší typ vypínače
Sestava UNICA plus se vyrábí zvlášť vodorovná a svislá. V nabídce jsou jedno-, dvoj-, troj- a čtyřrámečky.
Výhodu nákupu u firmy Schneider ocení nejen domácnosti, ale také pracoviště. Hodí se totiž všude. Při nákupu většího množství dostane nakupující množstevní slevu, což se bude hodit především podnikatelům.