Dřevěné stavebnice mají u dětí velký úspěch

Ať už doma máte kluka nebo holčičku, věřte, že hraček budete mít vždy nespočet. I když se říká, že u kluků se budete zaměřovat pouze na nákup autíček a u holek pouze na panenky různého druhu, existují i jiné typy her, které mají velký úspěch u obou pohlaví. Dřevěné kostky pro děti jsou toho jasným důkazem, protože si s nimi hrají děti s chutí i několik let a co je nejlepší – pořád jinak.

dřevěné kostky

Tisíce možností, jak si hrát

V našem internetovém obchodě narazíte na několik kostek ze dřeva, které vaše děti zaujmou. Vybrat si můžete balení, které vám poslouží jako stavebnice, ze které můžete společně stavět různé hrady, pevnosti, věže, domečky nebo cokoliv vás a vaše ratolesti napadne. Posílíte tím jejich logické myšlení, práci s jemnou motorikou a samozřejmě i představivost, která je pro jejich růst nesmírně důležitá.

A čím více jich budete mít, tím více možností budete mít k tomu, jak si s nimi hrát a stavět dle libosti.

Podpora logického myšlení

Kostky patří do skupiny naučných hraček a přesvědčit se o tom můžete i koupí různých kubusů, které se skládají z více obrázků. Vaše dítě se díky nim naučí pracovat se svou logikou a bude se zlepšovat ve svém myšlení a chápání.

Díky obrázkovým motivům a postavičkám z pohádek jich navíc bude hra bavit a nepřestanou do doby, než se jim povede poskládat obrázek správně a tak, aby byl kompletní.

rubikova kostka

Myslíme i na ty nejmenší

Jestli máte doma ještě batolata, věřte, že nabídka těchto her je dostatečně velká i pro jejich věk. U nás nalezete skládačku v podobě věže, pyramidu s Krtečkem nebo naopak kubus, který se snadno složí díky menšímu počtu kostek. Dopřát vašemu dítěti kvalitní hry a hračky můžete už od malička, a to tak, že se zaměříte nejen na klasiku v podobě autíček a panenek, ale i motorických a naučných her, které mu z hlediska správného vývoje budou pomáhat prospívat.